Prosinec 2012

Rozhovor o stylu Belly Thorne

30. prosince 2012 v 12:23 | Cece |  ♥ Interviews
Belle Thorne může být pouze 15 let, ale určitě pomalu šplhá k seznamu nejlépe oblékaných celebrit. Herečka nás povolala na její cestě k Shake It Up v Los Angeles, aby odpověděla na všechny naše otázky týkající se stylu. Zjistěte, co je v jejím šatníku, které návrháře zbožňuje aj.

Jaké tři slova bys použila k popisu svého osobního stylu?
Řekla bych, že musí bavit. Je různý. Rozhodně stylový.

Jaká je tvoje strategie na styl na červeném koberci?
Protože tam je vždycky tak mnoho lidí, a nikdy nevíte, jaká barva koberce je, je těžké plánovat oblečení. Pokud je koberec modrý a moje nohy jsou nahé, pak to odráží modrou na nohy, protože jsem tak bledá. Já obvykle jdu jen s věcmi, které jsou velmi jednoduché a čisté. Právě teď se mi líbí opravdu světlé barvy. Líbí se mi velmi správný, velmi elegantní vzhled.

Kdo jsou tví oblíbení návrháři?
Miluji Michaela Korse! Také jsem ráda za Miu Miu boty- jsou úžasné, mám tolik párů.

Co bys dokázala nosit jako svou každodenní uniformu?
To je těžké, protože musím jít každý den na plac. Jsem nucena nosit tepláky, protože máme taneční zkoušku. Ale když jdu ven s kamarády do kina, nebo na bowling nebo tak něco, přejdu to. Některé dny budu ráda, když budu zrovna "divoškou" nebo někdy budu nosit velkou sukni a budu prostě holčičí. Záleží na tom, jak se ten den cítím.

Pokud bys mohla nakupovat pouze v jednom obchodě po zbytek svého života, jaký by to byl?
Budu muset říct BCBG, protože mají opravdu široký výběr. Mají jednoduché topy, které můžu nosti kdykoliv a pak mají pěkné sukně, které mohu nosit i když jdu třeba ven s kamarády. Mají opravdu světlé barvy a krásné šaty, které mám opravdu ráda. Jejich oblečení pasuje na kohokoliv, jsou tam odlišné styly.

Jak bys srovnala svůj styl se stylem své postavy CeCe?
Moje postava je ohledně stylu velká divoška, ​​velká rockerka. Ona vlastně nikdy nenosí sukně v 1. a 2. sezońě a teď ve třetí sezóně jsem opravdu ráda a překvapená. Není to velký problém, pokud mám právě nosit sukně. Takže naštěstí jsem nosila pár sukní v této sérii, ale stále je to ve stylu mé postavy. Něco, co nosím musí být vždycky provokativní nebo výstřední nějakým způsobem.

Co je opravdovým trendem teď na zimu?
Jsem opravdu blázen do dlouhých šátků. Mám jich spoustu. Moje máma mi všechny tyto pěkné barvy sežene. Jsou měkké, a já mám ráda jejich barvy. Také ráda nosím něco z kůže. Mám nějaké kožené džíny a některé kožené bundy, které jsem dostala a jsem za ně opravdu ráda.

Jaký trend si přeješ, aby zanikl?
Možná až příliš mnoho potisků, nebo ponožky v sandálech. Když kluci nosí ponožky v sandálech Adidas? To mě opravdu dokáže naštvat.

Co je na vašem seznamu přání ohledně šatníku?
Jsem opravdu blázen do vysokých bot. Dostala jsem nějaké nové od Michaela Korse, které mají tyto malé zlaté knoflíky. Mám také jedny od Valentina a ty mám opravdu ráda. Opravdu, skutečně vysoké boty!

Boty bez podpadků nebo s podpatky?
S podpatky.

Kalhoty nebo sukně?
Kalhoty.

Kotníkové boty nebo normální?
Kotníkové.

Batoh nebo brašna?
Brašna.

Peacoat nebo puffer kabát?
To je těžké, protože já nosím obojí! Moc se mi líbí tento nový puffer kabát, který jsem dostala, je od Armaniho, je červený a super cool, takže musím si vybrat tento."

Rok 2013 červen

26. prosince 2012 v 12:22 | Cece

Bellu Thorne od ládování zmrzliny nezastaví nic

bellathorne------------------------------------------------------------------------
Mňam! Bella Thorne tráví svátky na sněhu u jezera Tahoe, ale dnes má zmrzlinový den! Vypadá to, že se rozhodla přivítat rok 2013 pořádnou porcí vanilkové, společně s ní se láduje i přítelkyně jejího bráchy Bella Pendergast.

Rok 2013 květen 2

25. prosince 2012 v 15:44 | Cece

Bella Thorne poslala fanouškům vlastnoruční vánoční přání

bellathorne--------------------------------------------
Aww, to je milé! Bella Thorne sdílela se svými fanoušky vlastnoručně vyrobené vánoční přáníčko, které najdete níže! Ujistěte se, že Belle popřejete veselé Vánoce i VY!

Remyho 17té narozeniny - DNES!

22. prosince 2012 v 10:28 | Cece
Jak už z nadpisu víte, dnes má Remy Thorne 17té narozeniny. Bella Thorne o tom včera mluvila v LiveChatu. No tak Remymu přejeme všechno nejlepší a ať má hodně dárků. A doufám, že budou také nějaké hezké fotky, kde bude vyfocená celá rodina i s pejsky a kočkami a nesmí chybět také videa.

LiveChat with Bella Thorne

21. prosince 2012 v 22:22 | Cece
Zhruba před hodinou měla Bella Thorne živě chat, můžete ho zkouknout také, ale už nebude živě, klikni ZDE.

Rok 2013 květen

10. prosince 2012 v 18:53 | Cece

Bella Thorne popisuje svůj snubní prstýnek od Tristana Kliera

bellathorne-------------------------------------------------------------------
Bella Thorne je hlavním tématem číslo jedna v aktuálním vydání časopisu Seventeen. Při rozhovoru se dostalo také na snubní prsten, který Bella dostala od svého přítele Tristana Kliera.

Rok 2013 duben 2

2. prosince 2012 v 17:01 | Cece

Bella Thorne je fanynka Miley Cyrus

bellathorne----------------------------------
Aww! Vypadá to, že Bella Thorne má bývalou hvězdu Disney Channel Miley Cyrus za inspiraci! Nedávno se mezi celosvětovými trendy na Twitteru objevil i hashtag #ProudToBeAFanOf , Bella byla jednou z fanynek, která podpořila Miley!

Nové video k 3. sérii Na Parket

1. prosince 2012 v 15:31 | Cece |  ♥ Videos
Bylo zveřejněno video k 3. sérii Na Parket, je krásné! Moc se mi líbí, co tam dělají! ♥

© 2012 - 2015 Cece | ARCHIV

Měřič návštěvnosti:
Flag Counter