Březen 2013

Bella Thorne: Newest Hollywood Records Artist!

30. března 2013 v 9:05 | Cece |  ♥ News
Je to oficiální! Bella Thorne právě podepsala smlouvu s Hollywood Records! Bella je nejnovější hvězda v HR, jako např. McClain Sisters, Coco Jones a Zendaya. Bude nahrávat svůj debutový singl letos v létě, který bude zveřejněn později v tomto roce. Přítel Tristan Klier tweetnul: "Gratulujeme @bellathorne za podepsání smlouvy s Hollywood Records. Pracovala jsi tak tvrdě, jsem na tebe pyšný!"
Bellu také zachytili paparazzi ráno v pátek (29. března) na LAX letišti v Los Angeles, aby mohla přijít na koncert v PlayAmerica, New Jersey, který je o víkendu.
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Jak na animaci ve Photoshopu

29. března 2013 v 22:57 | Cece |  • OSTATNÍ NA BLOGU
1. Otevřeme si Photoshop> Window (Okna)> Animation (Animace):

Otevře se nám toto:

2. Otevřeme si počet obrázků, které chceme, aby se nám měnili (v mém případě 2):

Tu fotku, kterou chcete mít dole v liště animací, musíte zaškrtnou takovým očkem, vždycky musíte zaškrtnout pouze jeden obrázek v jedné vrstvě (1 vrstva= 1 libovolný obrázek s očkem) a ten druhý musíte mít bez očka (nezaškrtnutý). Pokud to máme, klikneme v liště animací úplně dole, na takový malý čtvereček, v němž je další menší čtvereček a tím se nám vytvoří další vrstva, a to samé uděláme s tou druhou fotkou, tu první necháme bez očka (znova na to očko klikneme) a očko uděláme u 2. fotky (znova musíme mít zaškrtnutý jenom jeden obrázek)


3. Potom dáme přehrát (v okně Animace= pod vrstvami) A pokud jste to udělali správně má se vám to přehrávat, pokud si chcete upravit rychlost, tak v okně Animace klikneme na určitou vrstvu a pod tím obrázkem je napsáno= 0 s, 0.1 s atd.. To jsou sekundy, za jakou dobu se přepne obrázek na druhý, já všude nechávám 1 sekundu, je to takový ideální..

4. Potom klikneme na Soubor (File)> Uložit pro web a zařízení> objeví se vám tohle.. v tabulce co se vám otevře musíte mít nahoře zvolené GIF, ale myslím, že to u všech už je automaticky, potom dáte jenom Uložit a máte to. :)

Ukázka mé práce (na rychlo):
Tento návod byl hlavně pro mojí affs Hay-Lin-VěrušQka (verkaverky.blog.cz) a pro mojí oblíbenou grafičku Nonsiie (yellow-graphic.blog.cz)

Doufám, že jste to pochopili..
Vaše..

Bella Thorne: Boohoo Tea Party!

27. března 2013 v 15:19 | Cece |  ♥ Candids
Bella Thorne dorazila na Sur Lounge, aby se zúčastnila Boohoo Tea Party for Summer 2013 náhledu kolekce v úterý odpoledne (26. března) v západním Hollywoodu, Kalifornie. 15 let stará Shake It Up hvězda se připojila na akci se svou kámoškou Noah Cyrus. Bella Tweetla: "Jsem Nadšená, že se čísla přes k @boohooUSA #boohooteaparty dnes! #fashionparty wiwt". Týden předtím byla Bella spatřena, jak velkoryse přispívá postiženému muži, zatímco je na procházce v Beverly Hills.

image host image host image host image host image host

Bella Thorne: 2013 Koncerty Jam Tour!

25. března 2013 v 15:56 | Cece |  ♥ Concerts
Bella byla na procházce v pátek odpoledne (22. března) v Beverly Hills, Kalifornii. Později v ten den si vzala si roztomilé šaty. Byla na obědě s kamarády. Pak šla do salónu, kde jí udělali vlasy! Bella nedávno oznámila, že se chystá na turné a dokonce s ní i prý několik dobrých přátel!

Bella Thorne & Friends Koncert Jam 2013
April 12th - San Antonio, Texas
April 13th - Laredo, Texas
April 14th - McAllen, Texas
April 28th - Bakersfield, California
May 10th - Tampa, Florida
May 11th - Orlando, Florida
May 12th - Miami, Florida
May 17th - Nashville, Tennessee
May 18th - Birmingham, Alabama
May 19th - Atlanta, Georgia
May 31st - Sandusky, Ohio
June 1st - Dayton, Ohio
June 2nd - Indianapolis, Indiana
June 8th - Mexico City, Mexico
June 9th - Mexico, Mexico

image host image host image host image host image host

Bella Thorne - Kids’ Choice Awards 2013 Red Carpet

24. března 2013 v 11:17 | Cece |  ♥ Appearances
Bella Thorne stála na oranžovém koberci při Choice Kids' Awards 2013, které se konalo v USC Galen Center v sobotu (23. března) v Los Angeles. Noc předtím se 15 let stará Shake It Up hvězda zúčastnila LA Lakers hry v Centru třmínku. Tweetla Bella.. "Jsem TAK šťastná, mám tašku podepsanou Lakers... je fialová a žlutá! Týmový duch!"

image host image host image host image host image host

Bella Thorne: The Thirst Project PSA - Watch Now!

22. března 2013 v 19:58 | Cece |  ♥ Videos
Bella Thorne natořila krátké video pro The Thirst Project a Světový den vody, který je dnes, v pátek (22. března). "Seth Maxwell a žízeň Projekt byl poctěn u sebe něco udělat, Awards v loňském roce a byla jsem opravdu ohromená prací, kterou dělají, aby lidé pili čerstvou a čistou vodu" 15 let stará herečka sdílela pro JJJ. "Tato kampaň je úžasná pro Světový den vody, protože to není dotazem, zda chcete dát peníze, začněte mluvit a říkat lidem, o Dirty Little Secret... Že téměř 1 miliarda lidí na světě nemá přístup k čerstvé a pitné vodě. Je to jen ptal jsem se lidí na zvyšování povědomí." Nápověda Belly a touha projektu rozšíření povědomí o sdílení její PSA se svými přáteli na Twitteru, a nezapomeňte zahrnout #WaterDay hash tag!


Bella Thorne: "The Host" Premiere Hottie

20. března 2013 v 19:26 | Cece |  ♥ Appearances
Bella Thorne vystoupila na premiéře The Host, která se konala v Arclight Cinemas Cinerama Dome v Hollywoodu v úterý večer (19. března). 15 let stará herečka tweetla po projekci: "#Thehost byla úžasná skvělá práce še štábem @thehostfilm." Dříve v ten den se Bella zastavila na Bethune střední škole pro "Získejte vzdělaní Victory Tour" v Los Angeles. Spolu s Get vzdělanou nadací, uznala 3% studentů docházky ziskem ve škole jako součást Get vzdělávali Národní Docházka Challenge. Na oslavu jejich dosažení, Bella sloužila jako "Celebrity Principal na den". Učí několik tříd, hostila celoškolní oslavu řízný rally a zúčastnila se Q & A sezení se studenty.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Bella Thorne & Tristan Klier: Griffith Park with Caroline Sunshine!

18. března 2013 v 18:50 | Cece |  ♥ Candids
Bella Thorne si pořídila fotografii s její kamarádkou Caroline Sunshine, zatímco se na den svatého Patrika zábavně hráli v Griffith Parku v neděli (17. března) v Los Angeles. K 15 let staré Shake It Up hvězdě se přidal i její přítel Tristan Klier, stejně jako rodina. Začátkem týdne se Bella zastavila na premiéře jarní Breakers after party, konala se v Emerson divadle v Hollywoodu.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Bella Thorne: "Spring Breakers" Beauty

15. března 2013 v 19:32 | Cece |  ♥ Appearances
Bella Thorne drží zábavu v tištěných šatech na premiéře Spring Breakers, která se konala v Arclight Cinemas ve čtvrtek večer (14. března) v Hollywoodu. 15 let stará herečka, která byla doprovázena svou matkou, přidali se i kamarádi Sammi Hanratty a Stella Hudgens na červeném koberci, a dokonce dostala stejnou Shay Mitchell! Bella tweetla uvnitř divadla: "OMG! Máme stejnou Shay z PLL! @stellahudgens a Sammi vy holky sluší?" Jarní Breakers se otevře v Los Angeles a New York City DNES!

image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Nominace na Radio Disney Music Awards 2013: nejlepší videoklip

15. března 2013 v 19:24 | Cece |  ♥ News
bellazendaya------------
Nominace na letošní hudební ceny Radio Disney Music Awards byly oznámeny dnes ráno. V tomto článku pro vás máme nominace do kategorie "Video VIP - Best Music Video", ve které se hledá nejlepší videoklip.
© 2012 - 2015 Cece | ARCHIV

Měřič návštěvnosti:
Flag Counter