Srpen 2013

Personal photos- 4.1

28. srpna 2013 v 13:33 | Cece |  ♥ Personal photos
Za dnešek tohle bude asi poslední novinka - Fanynka Belly nakreslila tuto PŘEKRÁSNOU kresbu s Tristanem, kde ještě byla Bella na jeho zápase.. Na 2. fotce je obal na iPad od Bellariny. :) To by bylo pro dnešek vše a já pádím ven :D

image host image host

Bella Thorne & Kerris Dorsey: Not Such 'Terrible' First Filming Day

28. srpna 2013 v 13:21 | Cece |  ♥ Candids
Bella Thorne začala natáčet film "Alexander And The Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day" v pondělí odpoledne (26. srpna) v Pasadena v Kalifornii. 15 let stará herečka si oblékla její roztomilé bílé šaty při natáčení scény s ostatními herci, včetně Jennifer Garner, Steva Carrella, Kerrise Dorsey a Eda Oxenboulda. Bella tweetla na jejím odchodu ráno: "1. den natáčení je jako první den ve škole.. Nervózní, nadšená a naděje na dobrý oběd, hehe! Dobré ráno všichni! Mějte pěkný den!" Dodala: "Pěkný 1. den w/ @dylanminnette na scéně! Všichni byli velmi pěkní."

Z natáčení:
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Z odchodu:
image host

Bella Thorne: New Face of Wallflower Jeans!

28. srpna 2013 v 12:57 | Cece |  ♥ Photoshoots 2013
Bella Thorne pózovala pro Photoshoot na těchto behind-the-scenes fotkách z její Wallflower Jeans kampaně. 15 let stará herečka nedávno oznámila, že je novou tváří pro značku, převzala to za bývalou značku ambasadory, Sarah Hyland a Savannaha Outena. Bella sdílela o partnerství: "Miluji Wallflower Jeans na zpět do školy, protože tam na tom nezáleží, jak to umíte, jaký styl máte. Najdete džíny, které půjdou s vaším outfitem po celý den kamkoliv. Moc se mi líbí práce s WallFlower, protože dělají klíčové kousky pro každou dívku."

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Personal photos- 4.0

27. srpna 2013 v 10:07 | Cece |  ♥ Personal photos
Jsou tu pouze 2 osobní fotky - Na 1. fotce je se svou sestrou Dani a na 2. fotce jsou vyfocené takz. vysoké židle pro účinkující a hlavní postavy filmu a protože Bella už natáčí film "Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day", tak už i sdílela fotku. Moc se na ten film těším!!

image host image host

Personal photos- 3.9

25. srpna 2013 v 10:41 | Cece |  ♥ Personal photos
Pro teď nebo později tu mám osobní fotky Belly za týden, co jsem tu nebyla- 2. fotka je z Photoshootu pro časopis JustJaredJr. Je nádherná!♥ Na 3. fotce jsou Bellyné nové nehty, které si mění myslím za každý týden nebo dva. :) Na 8. fotce je Bella, kde nahrává její novou písničku. Už se nemůžu dočkat! :O

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Bella Thorne: Business Meeting Beauty!

24. srpna 2013 v 16:35 | Cece |  ♥ Candids
Bella Thorne opouštěla La Conversation Cafe ve čtvrtek odpoledne (22. srpna) v Los Angeles. 15 let stará herečka si dala kávu a občerstvení, než se vydala na kancelářskou budovu na schůzku se svým manažerem Thorem Bradwellem. Herečka tweetla v noci: "Takže ospalý mají velký den zítra časných schůzí a pak nějaké přípravné práce do filmu. Dobrou noc, miluji vás všechny. Te amo"

image host image host image host image host image host

Olivia Holt Guest Stars on "Shake It Up"

24. srpna 2013 v 16:17 | Cece |  ♥ Videos
Olivia Holt si zahraje roli s Bellou Thorne a Zendayou v tomto exkluzivním dílu Shake It Up. V epizodě "Bitter Sweet 16 It Up" se Rocky (Zendaya) a CeCe (Thorne) rozhodnou připojit sladké šestnáctiny, ale nemohou získat jejich maminky, aby se dohodly na některých z jejich stranických plánů. Marciiny nápady jsou trochu zastaralé a Gruzie si myslí, že nápady od její dcery jsou příliš pobuřující a drahé, ale když CeCe objeví staré video mamky na její vlastní sladké šestnáctiny (Holt), tak získává zcela nový pohled na její mámu.

Video z dílu:

Bella Thorne: Day Out with Sister Dani!

24. srpna 2013 v 16:07 | Cece |  ♥ Candids
Bella Thorne šla do nahrávacího studia v neděli odpoledne (18. srpna) v Los Angeles. 15 let stará herečka držela Debbie Brooks iPhone případ, že by se připojila její starší sestra Dani a dokonce nosily podobné sukně! ♥ Bella tweetla: "Móda mozky myslí podobně :) @dani_thorne" O několik dní dříve byla Bella na červeném koberci v roce 2013 výroční Imagen Awards, které se konalo v hotelu Beverly Hilton v Beverly Hills.

image host image host image host image host image host

Bella Thorne: Imagen Awards Attendee!

24. srpna 2013 v 15:56 | Cece |  ♥ Appearances
Bella Thorne kráčela na červeném koberci na 28. výročním ImagenAwards, která se konala v Beverly Hilton Hotel v pátek večer (16. srpna) v Beverly Hills, Kalifornii. 15 let stará herečka na sobě měla šaty s botami Olima Prada, Pierre Hardy spojky, předložený Elyse Walker náhrdelník, Unearthen náramky a prsteny, a Le Vian náušnice. Během show se Bella představila na ocenění s její kamarádkou herečkou Cierrou Ramirez. Bella tweetla před zahájením akce: "Imagen Awards dnes večer je vyhrát nebo prohrát, budou tu tolik mých přátel."

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Konec hiatusu! Jsem zpět!

24. srpna 2013 v 15:35 | Cece |  • OZNÁMENÍ
Ahojky... Teď asi před půl hodinou jsem se vrátila z tábora a bylo to tam úžasný!! Vstávali jsme v 7:45 a dnes v 7:00. Diskotéky byly 2 (v pondělí a v pátek).. Byla jedna noční bojovka, která byla ve čtvrtek v noci okolo 23:00 a každý den se konaly celotáborovky za čdmrdlíky (táborové peníze) za které se včera (pátek) dražily sladkosti aj.. Tábor byl úžasný! Bydlelo se v chatkách po pěti a bylo tam celkem okolo 110 dětí a 10 oddílů po nějakých 13ti- 16ti dětech! :D Chtěla jsem nafotit nějaké fotky, ale foťáky se zabavily a mobily rozdávaly o poledních pauzách, což bylo k ničemu, protože všichni byli v chatkách. :D Takže ruším hiatus a plně se vracím na blog! :)
© 2012 - 2015 Cece | ARCHIV

Měřič návštěvnosti:
Flag Counter