Říjen 2013

Bella Thorne: Casual Walk with Pup Kingston!

31. října 2013 v 21:19 | Cece |  ♥ Candids
Bella Thorne byla venku na procházce s Kingstonem ve středu odpoledne (30. října) v Los Angeles. 16 let stará herečka je v současné době uprostřed natáčení jejího dalšího filmu Big Sky. Bella nedávno tweetla: "Štěstí není něco hotového. Pochází z vašich vlastních akcí."

image host image host image host image host image host

Personal photos- 5.4

31. října 2013 v 21:10 | Cece |  ♥ Personal photos
Jak můžete vědět, tak zítra je Halloween, u nás se to ani moc neoslavuje jako třeba v Americe, což je škoda :( Ale pomalu každý si aspoň nějakou tu dýni vydlube a udělá "ksichtík" :D Já si zítra jednu sama koupím a doufám, že z toho nevyleze mimozemšťan :D A teď k fotkám: Na 1. fotce je Bellyn myslím rybí cop (účes), na 2. fotce je Bella s Tristanem z Halloweenu z minulého roku, protože když na tento Halloween natáčí Bella film "BigSky" v Mexiku, tak nemá čas, tak zveřejnila aspoň tuto jednu fotku, na 3. fotce je pes, který bude prakticky asi hrát ve filmu, na 4. fotce je už Bellyn pejsek Kingston, jak leží ♥ Na 5. fotce je vyfocen západ slunce, na 6. fotce je zase Kingston v Halloweenském efektu, na 7. fotce jsou knížky, ke kterým Bella připsala: "Jen málo z mých oblíbených věcí", je vidět, že je velká čtenářka :D Na 8. fotce je košík s vlnou, ke které Bella připsala: "Nauč mě, jak plést", zase úžas, taky to neumím :D Na 9. fotce je přenádherný ježek! ♥♥ Myslím, že bude taky zahájen do nějaké role ve filmu, na 10. fotce je jedna fotka z Bellyného Photoshootu :) Je krásná! <3 Na 11. fotce je náhrdelník! :O Je překrásný! Na 12. fotce je Bella v magazínu (časopisu) Total Girl, pro který nafotila Photoshoot a na poslední fotce je zase Kingston ♥

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

VYHODNOCENÍ neohlášené kontroly affs!

28. října 2013 v 19:03 | Cece |  • OZNÁMENÍ
Ahoj, udělala jsem již druhou kontrolu affs, ale tentokrát neohlášenou, aby jsem viděla, kdo vážně na můj blog chodí a kdo ne. Více najdete v celém článku..

Personal photos- 5.3

26. října 2013 v 15:14 | Cece |  ♥ Personal photos
Takže, dlouhou dobu jsem nepřidala osobky a teď to jdu dohnat: na 1. a 6. fotce je pohled z rána a večera, kde se natáčelo, na 2. fotce jsou Bellyné nové nehty a plyšák Furby - Strašně Belle závidím, že má Furbyho :( :D Nehty má jednoduché, ale nádherné! ♥ Na 3. fotce je Kingston, jak spí na Belle, je to moc roztomilé! 4., 5. a 11. fotka jsou z natáčení filmu Big Sky. 7. fotka je z přestávky Belly z natáčení s Kingstonem. 8. fotka je, jak se film HomeInvasion a VoltagePictures, který to zpracovává dostal do celosvětových trendů na Twitteru, gratuluju! :) 9. fotka jsou sladkosti pro Bellu, protože na Halloween neměla čas, tak jí její tým poslal balíček sladkostí. :D Na 10. fotce je "Bellyn přátelský pavouk", zřejmě bude patřit do nějaké role ve filmu! Fůůůj, já se bojím! :D A na poslední fotce je Kingston zase ♥♥

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Bella Thorne: Just Jared Spotlight of the Week (Exclusive!)

25. října 2013 v 14:28 | Cece |  ♥ Interviews
Bella udělala rozhovor s JustJared. Jsou tam otázky ohledně Bellyných 16tin, filmů, které točí a jiných věcí. Celý rozhovor najdete v Celém článku. :)

Just Jared: Jaká byla tvoje narozeninová oslava?

Bella Thorne: Oh, byla to strašná zábava. Šli jsme na večeři a měla jsem tam všechny mé přátele a rodinu. Bylo to vážně vyjímečné.

Just Jared: Jaký byl tvůj nejoblíbenější dárek?

BT: Takže, hodně si cením lidí, kteří ti dají dárky, které skutečně potřebuješ, nebo víš, že se ti budou líbit a tak jsem požádala sestru o sadu nových holicích strojků. Je to jeden druh holicích strojků, které miluji a jsem nima posedlá, ale neznám jméno. Popsala jsem jí to a okamžitě to šla hledat. Našla mi jich opravdu spoustu. Byla jsem tak šťastná, "Ano, moc ti děkuji!"

Bella Thorne: Just Jared Spotlight of the Week - See The Pics!

25. října 2013 v 13:33 | Cece |  ♥ Photoshoots 2013
Podívejte se na Belly Thorne Photoshoot pro Just Jared's Spotlight of the Week! 16 let stará herečka se na její 16tiny rozhodla pracovat se Stevem Carrellem a Jennifer Garner na filmu "Alexander and the No Good, Terrible Day". Její oblíbené vzpomínky z natáčení Disney seriálu Shake It Up a sdílela fotku toho, kdo jí inspiroval k hudbě. Bella tweetla: "Pracuju". Sdílela její plány na nadcházející Halloweenskou dovolenou. "V loňském roce, v den Halloweenu, jsem byla zajíček. Bylo to roztomilé, punčochy, měla jsem ty malé vousky, a dala jsem si na ně třpytky, nechyběly ani ty uši, malý ocas a baletní botky."

image host image host image host image host image host image host image host image host

PAST layout // 0.5

24. října 2013 v 19:05 | Cece |  • PAST LAYOUTS
Ahojky, jak jste si mohli všimnout, tak od včerejška tu mám tento nový design, který mi vytvořila "Áňa" a já ho nějak upravila a rozřezala. Musím číct, že se jí moc povedl! Je krásný! Už si jenom udělám ikonky a pozadí komentářů. :) Na prosinec mám už slíbený design u Nonsiie, takže se tu na zimu objeví nový design. :) Jak se design líbí Vám? Jak na Vás působí? :)

Doba vytváření: 3 hodiny
Programy: Photoshop CS4
Spokojenost: 90%
Od - Do: 23.10.2013 - 7.12.2013

Bella Thorne: Just Jared Spotlight of the Week BTS Pics! (Exclusive)

23. října 2013 v 21:13 | Cece |  ♥ Photoshoots 2013
Podívejte se na tyto Behind-the-scenes z focení Photoshootu Belly Thorne pro Just Jared's Spotlight of the Week ! 16 let stará herečka/ zpěvačka nejen pracuje na řadě nových filmů a připravuje k vydání své debutové album, ale bude taky končit s Na Parket letos v listopadu po třech sezónách. :( Bella řekla JJJ o show: "Každý den jsme si vytvořili nové vzpomínky. Užili jsme si tolik zábavy, navzájem jsme dělali vtipy. Zendaya a já jsme říkaly vždy nějaké vtipy a trošku se divíme, že máme tajný jazyk. Když se na nás ostatní koukly.. je to trochu divné, protože nevím, co na to říct."


image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Bella Thorne - Christmas Wrapper

22. října 2013 v 16:31 | Cece |  ♥ Videos
Bella nazpívala novou Vánoční písničku do Disney alba Holidays Unwrapped, kde zazpívá také Zendaya, Ross Lynch, Debby Ryan.. Je úžasná, taková veselá! :D Určitě kdyby k tomu byl videoklip, tak by byl úžasný! ♥ Vždy mám nejradši, když Bella něco nazpívá a my ji nevidíme, že se směje, ale zpívá takovým hlasem, že se to dá spoznat hned! :D Pouštím si jí asi po 20té. :D Nemůžu si pomoct! Navíc je Bellyná písnička z celého alba první. :) Tady je video:


Bella Thorne & Ross Lynch: New 'Danimals' Commercial Shoot

22. října 2013 v 16:21 | Cece |  ♥ Candids
Bella Thorne a Ross Lynch natáčení novou obchodní reklamu pro Danimals v Los Angeles v sobotu odpoledne (19. října). Dvě Disney hvězdy jsou tváří pro jogurt značky od Dannon. Bella tweetla obrázkem s ní a Rossem na natáčení: "Krásný den na místě #danimals"

image host image host image host image host image host image host image host image host
© 2012 - 2015 Cece | ARCHIV

Měřič návštěvnosti:
Flag Counter