Prosinec 2013

Silvestr - ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2014!

31. prosince 2013 v 22:05 | Cece |  • SILVESTR
Takže.. Všem ať už pravidelným návštěvníkům nebo náhodným návštěvníkům tohoto blogu.. Prostě všem přeju krásně prožitý Silvestr a šťastný Nový Rok 2014! Doufám, že bude nový rok lepší, než ten předchozí a budete se mít v rodině rádi. :) Hodně zdraví, lásky, pohody, klidu a míru! :) Užijte si ohňostroj a dejte mi pak vědět do komentářů, co jste dělali, jestli se Vám ohňostroj líbil, jak jste prožili Silvestra atd.. :)


Personal photos- 7.6

31. prosince 2013 v 21:45 | Cece |  ♥ Personal photos
Bella jak jsem už psala se stala součástí iDECIDE kampaně, která je proti alkoholu nezletilým. 1. fotka je z natáčení té reklamy. 2. fotka je z natáčení filmu Blended, který o prázdninách točila. Je to od společnosti Happy Madison. 3. fotku zveřejnila na počas Nového roku. :) ♥ 4. fotka je z konce natáčení filmu Blended, kdy měla Bella odletět zpět do LA, byla to taková fotka na rozloučenou. :) 5. fotka je s Bellou Pendergast a Olivií Grace (i s ostatními, nejsou vyfoceni), jak jedou z hor Big Bear zpět domů. Moc jim to sluší. 6. fotka je přímo z Big Bear. Poslední fotka je z koní.

image host image host image host image host image host image host image host

Bella Thorne: iDecide Lead Ambassador!

31. prosince 2013 v 20:45 | Cece |  ♥ News
Bella Thorne je ustavičně zaneprázdněna! :D Spojila své síly s The Century Council, aby sloužila jako hlavní tvář v iDECIDE kampani - nová kampaň povzbuzující dospívající zaměřit se na význam formulování a po individuální rozhodnutí, která navrhuje říkat NE k pití nezletilých. Kampaň začne 5. ledna a byla navržena tak, aby zmocnila dospívající jednat na základě jejich osobních přesvědčení.

-Klikněte na obrázek pro plnou velikost-

Personal photos- 7.5

29. prosince 2013 v 23:33 | Cece |  ♥ Personal photos
1. fotka je z chatky, kde je Bella ubytovaná s přátely a rodinou. Můžeme tam vidět, jak po sobě neumí uklízet :D Bella je už od malička strašná pordelářka, Zendaya to řekla v jednom videu :D 2. fotka je z focení s fanoušky. 3. fotka je z Teen Vogue, kde se o Belle zmínili. 4. fotka je s Kingstonem a poslední fotka je s Tristanem. Jsou táák strašně krásní! ♥

image host image host image host image host image host

Bella Thorne: Shopping & Horseback Riding in Big Bear

29. prosince 2013 v 23:14 | Cece |  ♥ Candids
Bella Thorne s přítelem Tristanem Klierem, rodinou a přátely si užívají svátky v Big Bear v Kalifornii. Bella tweetla: "Jízda na koni s @tristanklier89 @OliviaGrace1234 @bellapendergast @TheRemyThorne22 @Dani_Thorne @CameronKlier48." Jen den předtím se k Belle připojily kamarádky Olivia Grace a Andrew Gray na nákupy. Bella byla také viděna, jak se fotila s fanouškem na iPadu!

image host image host image host image host image host

Bella Thorne & Tristan Klier: Snow Tubbing at Big Bear After Christmas!

29. prosince 2013 v 23:05 | Cece |  ♥ Candids
Tristan Klier s přítelkyní Bellou Thorne byli na Big Bear Lake Resort v pátek odpoledne (27. prosince) v Kalifornii. Připojil se k nim Bellyn bratr Remy, maminka Tamara, Tristanův bratr Cameron a dobrá kamarádka Olivia Grace. Soupěřili spolu na motokárce.

image host image host image host image host image host image host image host

Just Jared Jr's 25 Most Popular Actresses of 2013!

29. prosince 2013 v 13:39 | Cece |  ♥ News
JJJ stránka udělala další žebříček 25 nejpopulárnějších celebrit za rok 2013. Bella se objevila na 5. místě. Selena Gomez je jako vždy na 1. místě :D V celém článku najdete všechny místa. :)

Just Jared Jr's 25 Most Popular Actresses of 2013!

JJJ's Year in Review - Favorite Celebrity Pets!

29. prosince 2013 v 13:23 | Cece |  ♥ News
Stránka JJJ tento rok udělala TOP10 v domácích mazlíčcích u celebrit. Je tam Bella, Tyler Blackburn, Ashley Benson a jiní. Jde vlastně o oblíbenost, roztomilost a vzhled domácích malíčků celebrit z celé Kalifornie. Mě se nejvíce líbil pejsek od Ashley Tisdale, Belly a Ashley Benson. ZDE najdete všech 10 pořadí a ZDE přímo Kingstona.


Personal photos- 7.4

28. prosince 2013 v 23:51 | Cece |  ♥ Personal photos
Bella byla včera na natáčení E! Fashion police v 21:00. V překladu jde o módní policii, kde jde jakoby o hodnocení outfitů. 1. fotka je cvaknutá z Belly iPhonu. 2., 5. a 6. fotka je už normální. Moc to tam Belle slušelo. Zdá se mi, že už na sobě ten outfit někdy měla. :D 3. a 4. fotka je z Big Bear, kde teď Bella stráví většinu času s přátely a rodinou po skutečně dlouhém a namáhavém roce. Bella za tento rok nafotila přibližně více než 15 Photoshootů, natočila filmy Blended, Home Invasion, Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day, možná i něco víc. Za to si myslím zaslouží maximální volno! :)

image host image host image host image host image host image host

Personal photos- 7.3

27. prosince 2013 v 23:53 | Cece |  ♥ Personal photos
Dnes přidávám trošku později a jenom osobní fotky.. Zítra přidám zbylé novinky.. Na 1. fotce je Bella se svojí maminkou Tamarou a bratrem Remym na dovolené Big Bear, kam jela právě s rodinou, přítelem Tristanem a kamarádkou Olivií Grace! :3 Tak moc jim to sluší! ♥ 2. fotka je vánoční dárek od Adama Sandlera (hrála s ním ve filmu Blended). <33 Na 3. fotce je Kingston. Na 4. fotce je Bella s její kámoškou Olivií Grace z dovolené a poslední fotka je ještě myslím z 9. prosince, kdy Bella vyfotila jejich vánoční stromeček. :) Další fotka z Bellyné kreativity! :D :3

image host image host image host image host image host
© 2012 - 2015 Cece | ARCHIV

Měřič návštěvnosti:
Flag Counter